עיצוב דף לוגו

דוגמאות
לעיצוב לוגו
עיצוב דף לוגו
אם אתם עסק או עצמאיים ומעוניינים לשדר תדמית עסקית יוקרתית שתעזור לכם למשוך אליכם קהל פוטנציאלי, אחד מהמוצרים החיוניים ביותר למיתוג של העסק שלכם הוא דף לוגו. מאמר זה יעזור לקוראים להבין מהם דפי לוגו, מהו עיצוב דף לוגו ומהו מחיר עיצוב לוגו. 
 
דף לוגו- מה זה אומר?
דף לוגו הוא דף A4 ממוחשב או רגיל שעליו מופיע בצורה גרפית הלוגו של החברה או העסק שלכם ופרטי ההתקשרות. אם אתם שואלים את עצמכם מה מחיר עיצוב דף לוגו ומדוע לשלם למעצב גרפי כאשר אתם יכולים לבצע פעולות של 'העתק' ו- 'הדבק' במחשב, התשובה היא שיש הבדל משמעותי ביותר בתוצאה ובדרך כלל פעולות עצמיות מולידות תוצאה שאינה מקצועית ופעולת עיצוב דף לוגו על ידי מעצבים גרפים תוליד תוצאה מרשימה ביותר שבה דף הלוגו מעוצב בהתאם לשפה הגרפית של העסק, דבר שיצביע על היוקרתיות והמקצועיות של בית העסק בעיני הלקוח. כיום, יש אפשרות לבקש דף לוגו בפורמט וורד ממוחשב וכך כל מה שתצטרכו לעשות הוא לפתוח את דף הלוגו, לרשום את כל מה שאתם מעוניינים, לשלוח כקובץ במייל, כדף תכתובת או להדפיס ולשלוח כברושור או ככל דבר אחר.
 
מחיר עיצוב לוגו ועוד- חשוב לדעת
  • המחיר מתבסס על פרמטרים רבים ולכן חשוב שכל אחד יברר עם העסק הספציפי אליו הוא פונה על פי מה נקבע מחיר עיצוב לוגו וכיצד ניתן להשפיע על המחיר. הדברים החשובים ביותר אותם יש לקחת בחשבון באם מדובר על עיצוב דף לוגו לדפוס הם:
  • עיצוב לוגו- מחיר עיצוב לוגו יושפע מההזמנה.מספר הסקיצות שמקבל הלקוח תשפיע כמובן על מחיר עיצוב הלוגו.
  • זמן- זמן העבודה  ישפיע בצורה ניכרת על המחיר. אם אתם זקוקים לדפים כאן ועכשיו יש לצפות לתוספת מחיר משמעותית. רוב העסקים יאמרו לכם שהעבודה תיקח בין 7-14 ימי עסקים.
 
עיצוב דף לוגו- אפשרויות ומחירים
מחיר עיצוב דף לוגו תמיד יקבע בהתאם לצבעים של הדף, הגודל, ופרמטרים נוספים. טווח המחירים רחב וכל לקוח יכול לבקש עיצוב של דף לוגו בהתאם לתקציב אותו הוא מייעד לפעולה זו. יש אנשים שמעוניינים בהטמעת לוגו על דף במחשב ויצירת קובץ בפורמט מסוים אותו הם יפתחו ועליו הם יכתבו כל אימת שהם יהיו מעוניינים בכך ואילו אחרים מעוניינים גם בעיצוב פורמטים שיווקיים, כמו למשל גלויה, רולאפ ופלייר עליהם מוטמע לוגו החברה, ניירת מכתבים וכרטיסי ביקור עם הלוגו של החברה ועוד. בסוף התהליך הלקוח צריך לקבל את עיצוב דף הלוגו בפורמטים שונים המתאימים גם לדפוס וגם לאינטרנט.

מעוניינים לדעת כיצד ניתן לעצב את דף הלוגו שלכם בצורה מקצועית שתרשים
 את כל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם?